Wybierz język :

  • pl
  • en

Znajdź nas na :

  • facebook
  • nk
fronty meblowe
fronty modern
panele dekoracyjne
panele ażurowe

Rozkrój płyty/rozkrój cnc

Cutting of boards
Zamówienia na rozkrój można dokonywać w naszym biurze, telefonicznie lub wypełniając
formularz zlecenia usługi cięcia i ew. oklejania w formacie Excel lub PDF. Formularze te umożliwiają po przesłaniu do naszej firmy wstępną wycenę zamawianej usługi.
Kliknij na ikonę aby pobrać wybrany format :
Excel : excel-icon PDF :indeks

Plik Excela należy zapisać na dysku, wypełnić i wysłać do nas mailem biuro@furnichil.pl lub po wydrukowaniu faksem, natomiast plik PDF należy wydrukować, wypełnić ręcznie i przesłać do nas faksem (tel/fax. 13 43 535 35).


Rozkrój CNC
Istniej także możliwość zlecenia usługi rozkroju na CNC na podstawie dostarczonego projektu lub z projektowaniem w naszej firmie.
Możliwość wykorzystania nestingu, czyli rozmieszczenia elementów w celu uzyskania maksymalnej wydajności materiału podczas rozkroju. Połączenie technologii nestingu z podciśnieniowym stołem roboczym daje możliwość wykonywania wielkogabarytowych elementów o dowolnych kształtach. Centrum posiada także agregat wiertarski dzięki któremu możemy wykonywać otwory w materiale dzięki temu możemy wykonywać np. precyzyjne formatki do mebli.

Chętnie nawiążemy współpracę w zakresie produkcji jednostkowej jak i wieloseryjnej różnego typu półproduktów/produktów wykonywanych z materiałów drewnopodobnych.


Usługi CNC : frezowanie, grawerowanie, wycinanie, wiercenie.
Możliwość pracy na wielu materiałach :
-MDF
-Płyta wiórowa
-HPL
-Drewno liteCNC